Filtre

Typ vzrastu

Farba listu/ihličia

Typ listu/ihličia

Figa - Ovocné dreviny

Figovníky do vašej záhrady - Vytvorte si vlastnú malú figovú záhradu s našimi kvalitnými ovocnými stromami. Figa na predaj v našom e-shope.

Rôzne odrody pre vaše individuálne potreby

Chápeme, že každý záhradkár má svoje vlastné potreby a požiadavky. Preto vám ponúkame širokú škálu rôznych odrôd Figovníkov.

Figa Veľkoplodá - Výnimočná chuť a veľkosť plodov

Odroda Figa Veľkoplodá je skutočným pokladom pre záhradkárov, ktorí túžia po výnimočných plodoch. Táto odroda je známa svojimi krásnymi, veľkými plodmi a bohatou chuťou, ktorá spája sladkosť so šťavnatosťou. Figy sú ideálne na konzumáciu čerstvé, ale tiež sa skvele hodia na rôzne kulinárske využitie. Ak hľadáte figovník s ohromujúcou úrodou a skvelým zážitkom z chuti, táto odroda je pre vás.

Figa - Figovník Brown Turkey - Tradičný obľúbenec pre pestovateľov

Figa - Figovník Brown Turkey je klasická odroda, ktorá už dlhé roky robí radosť pestovateľom Figovníkov svojimi vynikajúcimi plodmi. Je známa svojou schopnosťou prispôsobiť sa rôznym podmienkam, čo z nej robí obľúbenú voľbu pre pestovateľov v rôznych oblastiach. Plody tejto odrody majú typickú hnedú farbu, sú sladké až mierne kyslé a majú výbornú arómu. Ak chcete mať spoľahlivý figovník s tradičnými plodmi, "Figa - Figovník Brown Turkey" je voľba, ktorá vás nesklame.

Exotika priamo na vašej terase

Ak snívate o pestovaní figovníka, aj keď máte obmedzený priestor, pestovanie v črepníku môže byť ideálnou voľbou pre vás. Figa v črepníku ponúka príležitosť mať exotickú krásu a vynikajúce plody priamo na vašej terase, balkóne alebo dvore. Stačí si vybrať kvalitný substrát, zabezpečiť dostatok slnka a správnu starostlivosť, a môžete sa tešiť na úrodu čerstvých fíg bez ohľadu na veľkosť vášho exteriéru.