Filtre

Typ vzrastu

Farba listu/ihličia

Typ listu/ihličia

Rastliny na živý plot

Vytvorte si svoj sen o krásnej a funkčnej záhrade pomocou živého plotu. Živý plot nie je len prírodným oplotením vášho pozemku, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý môže oživiť celý váš exteriér. Ak hľadáte najkrajšie rastliny na živý plot, nižšie vám predstavíme niekoľko úžasných druhov kríkov a stromov, ktoré nájdete v našom e-shope.

19,99 €
skladom 312 ks
6,99
Kúpiť
bez DPH5,83 €
12,00 €
skladom 312 ks
7,99
Kúpiť
bez DPH6,66 €
39,00 €
skladom 789 ks
21,99
Kúpiť
bez DPH18,33 €
49,00 €
skladom 1 453 ks
27,95
Kúpiť
bez DPH23,29 €

Tu je niekoľko úžasných rastlín, ktoré môžete použiť na živý plot z nášho e-shopu:

Tuja je jednou z najpopulárnejších rastlín na živý plot. Je rýchlorastúcou drevinou s jemným ihličím, ktoré vytvárajú hustý a zelený živý plot. Živý plot z Tují poskytuje okamžité súkromie a je odolný voči vetru a chorobám.

Tis je elegantný okrasný strom s tmavozeleným ihličím. Je tradičnou voľbou pre živé ploty kvôli svojej schopnosti rásť do hustého porastu a vytvárať tak prirodzenú zábranu.

Vtáči zob je krík s lesklými zelenými listami. Tento krík je nenáročný na údržbu a rýchlo rastie, čím vytvára ideálny živý plot pre tých, ktorí potrebujú rýchly výsledok.

Fotínia je ďalším vynikajúcim tipom pre živý plot. Jej mladé listy sú červené, čo dodáva živému plotu jas a farbu. S rýchlym rastom je fotínia skvelým doplnkom vášho exteriéru.

Hloh je strom alebo krík, ktorý je známy svojimi jasnými červenými alebo oranžovými plodmi na jeseň. Jeho krásne kvety a plody ho robia ideálnym pre živý plot. Okrem toho je Hloh užitočný pre vtáky, čím prispievajú k ekosystému.

Vavrínovec je elegantný krík so svetlozelenými lesklými listami, ktoré neopadávajú.

V našom e-shope a záhradníctve nájdete široký výber týchto krásnych rastlín na živý plot. Vyberte si tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a vytvorte si dokonalý živý plot pre svoju záhradu.