1, Rastliny Vám dovážame podľa veľkosti objednávky buď našimi autami alebo kuriérskou spoločnosťou

2, Kuriérska spoločnosť je zvyknutá na prevoz rastlín a pripláca sa špeciálny príplatok za prevoz živého tovaru

3, Pri dovoze rastlín našimi autami, Vám ich privezú naši profesionálni šoféri ktorí sú na prevoz rastlín školení

4, Dovoz rastliniek našimi autami je preferovaný spôsob dopravy a to pre bezpečnosť a znížený stres rastliniek

5, Rastliny dovážame zvyčajne už do 1 týždňa, v ojedinelých prípadoch sa dodacia lehota môže predĺžiť a to v prípade že máte v objednávke vyššie rastliny a pre dopravu našimi autami na Váš smer nemáme dostatok objednávok

6, V deň dodania môže náš šofér prísť od 6 h ráno až po 9 h večer, poprosili by sme Vás preto o strpenie, ak potrebujete vedieť presnejší čas dodania, stačí šoférovi zavolať na tel. číslo ktoré máte uvedené v maily o expedícií. 

Najjednoduchší (a najlepší) spôsob nákupu  rastlín online

Keď kupujete rastliny online od spoločnosti Najlacnejšiedreviny, nielen že sa pohodlne doručia k vašim dverám, ale sa dodajú priamo z nášho skleníka. To znamená, že vaša rastlina prichádza zdravá a prosperujúca.

Väčšina rastlín, ktoré kúpite v obchode alebo u iného maloobchodného predajcu, strávi 3–4 týždne príchodom zo skleníka do vášho domova. Nákup rastlín online je nielen ľahší, ale aj lepší pre zdravie rastliny. Zvážte toto: Ktorej rastline sa u vás doma najviac darí? Stresovanej rastline, o ktorú sa najmenej správne nestaralo, alebo zdravej rastline, ktorá vám je doručená priamo od odborníkov na rastliny?