Najlacnejšie okrasné dreviny a záhradkárske potreby na Slovensku

Vitajte u odborníkov na záhradkárske potreby a okrasné dreviny. Najlacnejšie-dreviny.sk je špecializovaný internetový záhradkársky obchod so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny na internete. Náše záhradné centrum je zamerané na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby pre Vašu záhradu.

Tešíme sa na Váš nákup. V prípade, že nenájdete to čo hľadáte,
 alebo budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Okrasné stromy a kríky

NOVINKY

Najlacnejšie dreviny a rastliny vo výpredaji

VÝPREDAJ

Ihličnaté stromy

Ihličnaté stromy do okrasnej záhrady aj v podobe Vianočného stromčeka.

Tuje

Tuje na predaj vo výhodných baleniach a cenách.

Realizácia záhrad

Zaujímavé články zo sveta záhrad.  Realizácie rôznych typov a štýlov okrasných záhrad s využitím okrasných drevín, stromov kríkov a rastlín. Užitočné rady a typy ako na pestovanie rôznych okrasných drevín a rastlín na konkrétnych záhradách.

Ovocné dreviny

Predaj ovocných stromov a kríkov

Záhradné inšpirácie

Nové rastliny pre vašu záhradu

Nové rastliny pre vašu záhradu

Nie je nič také zábavné ako zasadiť si do záhrady niečo nové.
Pozrime sa  na 5 nových rastlín do vašej záhrady, o ktorých vieme, že si ich zamilujete. . .

Našich 5 tipov na nové rastlinu pre vašu záhradu

Červený javor - Vynikajúca odroda s jedinečnými tmavými farbami,  a strom, ktorý dobre rastie na alkalickej pôde.
Krušpán - Očarujúca buxusová guľa, ktorej listy sú lemované bielou farbou, vďaka čomu sa leskne.
Japonský javor - Nová a jedinečná odroda, ktorá je vzpriamená s horizontálnymi, mierne previsnutými bočnými vetvami. Červené listy na jar sa na leto sfarbia do tmavočervena a na jeseň do žiarivo oranžovo fialovej.
 Brest strom - Najlepšie hodnotená odroda pre odolnosť voči chorobám a spôsob, ako vrátiť klasickú formu brestu do vašej záhrady.
 Borovica Thunbergova -  Nádherný kompaktný a malý strom, ktorý prináša exotický vzhľad do menšieho priestoru a je krásny kdekoľvek.

Výber malého stromčeka do záhrady

Výber malého stromčeka do záhrady

Ako sa záhrady zmenšujú, výsadba stromov je stále ťažšia. Je v tom irónia, keďže každý je nabádaný k tomu, aby sadil ďalšie stromy, no dôležité je vyberať si múdro.

Na čo musíte myslieť pri výbere a výsadbe akéhokoľvek stromu je priestor a to hlavne vtedy ak ho nemáte veľa.

Tu je niekoľko stromov, ktoré zostávajú malé a krásne sa hodia do menších záhrad a menších priestorov. Pamätajte, že kvitnúce stromy sú vo všeobecnosti oveľa menšie ako klasické tieňové stromy, ako sú cukrové Javory, Duby a Jaseň.

- Japonský javor
- Breza riečna ( Betula nigra )
- Jablone
- Kvitnúce slivky.

Okrasné stromy ihličnany

Okrasné stromy ihličnany

Ihličnany, vrátane Borovíc a Cyprusov, sú odolné, okrasné a majú veľa tvarov a veľkostí, dajú sa použiť na mnohé účely. Môžu byť používané ako solitéry, skupiny, živé ploty a trpasličie odrody aj pre najmenšiu záhradu.

Svet ihličnanov je obrovský a rozmanitý, od živých plotov až po tie najmenšie miniatúrne zberateľské okrasné stromy a to od vysokých Sekvojí až po nízke pôdne porasty.

U nás nájdete množstvo jedinečných menších okrasných stromov spolu s veľkými vždyzelenými ihličnanmi na základovú výsadbu a živé ploty.

> NAKUPOVAŤ OKRASNÉ STROMY IHLIČNANY

Výber Vianočných stromčekov!

Výber Vianočných stromčekov!

Ak dávate prednosť vzhľadu, pocitu a vôni skutočného stromčeka a ak neznesiete pomyslenie na to, že by ste strom sťali len preto, aby ste ho niekoľko týždňov používali, prečo nepoužiť živý Vianočný stromček v kvetináči a ponechať si ho mnoho rokov!

Borovica

Najbežnejším a široko dostupným Vianočným stromčekom, najmä ako živý Vianočný stromček v kvetináči je Borovica. Borovice majú veľmi dlhé, mäkké, ihličie, ktoré sú silne voňajúce, čo dodáva nostalgickú vianočnú vôňu. Sú rýchlo rastúce a vhodné na zasadenie do našich záhrad. Je možné zasadiť do zeme alebo držať v kvetináči.

> NAKUPOVAŤ BOROVICE

Prečo si vybrať živý Vianočný stromček?

Prečo si vybrať živý Vianočný stromček?

Živý Vianočný stromček môže naplniť váš domov s vôňou a poskytne skvelé miesto pre vaše dekorácie. Prečo si vybrať živý Vianočný stromček?

Živé Vianočné stromčeky sú čerstvé, plné, dlhotrvajúce a voňavé. Ale pokiaľ ide o nájdenie dokonalého živého stromu, ide o rozlúštenie, ktorý typ stromu je ten správny pre váš domov a vaše potreby.

Možno najpopulárnejšia odroda živého vianočného stromčeka súčasnosti, Jedľa Nordmann je ľahko rozpoznateľná pre svoj širší tvar pri základni a tenšie konáre v hornej časti. Hlavným lákadlom je, že ihličie spadne oveľa menej ako u Smreka obyčajného.

>NAKUPOVAŤ

Nakupujte ovocné stromy online

Nakupujte ovocné stromy online

Ovocné rastliny sú tým pravým spoločníkom do vašej domácej záhrady. Existuje toľko ovocia , ktoré možno pestovať kdekoľvek, ako jablká, granátové jablká, figovníky a iné ovocné stromy.

Pestovanie vlastnej ovocnej rastliny šetrí nielen peniaze, ale poskytuje aj zdravú alternatívu k tomu, čo dostaneme na trhu. Pôsobia tiež ako čistič vzduchu a uvoľňujú čerstvý kyslík.

Ovocné rastliny vytvárajú zdravé prostredie pre vás a ľudí okolo vás tým, že poskytujú domáce ovocie a čerstvý vzduch.

Existuje toľko rastlín, ktoré môžu rásť aj ako krík: jahody, čučoriedky a mnoho ďalších.

>NAKUPOVAŤ

<123...14>

Hľadáte balkónové rastliny, okrasné dreviny pre živý plot alebo len hnojivá
 a substráty pre okrasné rastliny?

V našom záhradníctve máte možnosť objednať všetko na jednom mieste.
Pestujeme a predávame okrasné kríky na živé ploty, okrasné a ovocné stromy, popínavé ruže a iné okrasné rastliny, dreviny, kríky. 
Ďalej u nás môžete zakúpiť aj potreby pre záhradkárov ako sú hnojivá, či osivá.

Najpredávanejšie okrasné dreviny a doplnky

Zľavy až -60%

Záhradníctvo - okrasné dreviny

Záhradníctvo

Naše záhradkárstvo je špecializované predovšetkým na vonkajšie okrasné rastliny a okrasné dreviny, ktoré ponúkame v čo najširšom sortimente vrátane najnovších odrôd a kultivarov. V jedinečnej ponuke nášho záhradníctva nájdete napríklad listnaté a ihličnaté stromy a kríky, unikátne bonsaje, ovocné dreviny, trvalky a mnoho ďalšieho.

Tuje na predaj

Okrasné dreviny

Záhradné centrum najlacnejšie dreviny sa špecializuje na okrasné dreviny a okrasné rastliny najrôznejších druhov. V našom záhradníctve našim zákazníkom ponúkame ako ihličnaté okrasné dreviny, tak aj listnaté okrasné dreviny. V našej širokej ponuke si môžete vybrať okrasné dreviny presne podľa svojich predstáv - predávame okrasné dreviny zahŕňajúce stromy, kríky aj živé ploty.

Okrasné rastliny predaj

Okrasné rastliny

Neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu sú okrasné rastliny. V našom záhradníctve pestujeme okrasné rastliny mnohých odrôd. Pre zveľadenie svojej záhrady si u nás môžete vybrať najrôznejšie okrasné rastliny ako trvalky, letničky alebo popínavé rastliny.

Ucelený sortiment rastlín pre obytné rodinné záhrady - ihličnany, listnaté stromy a kríky, trvalky, okrasné trávy, skalničky a podobne. V jarnej a jesennej sezóne ponúkame tiež ovocné stromy, samozrejme ruže.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Či máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.